O firmie

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie profesjonalnego wynajmu podnośnikow koszowych od 15 do 55 m wysokości. Posiadamy wysokiej jakości podnośniki renomowanych firm niemieckich - TEUPEN i WUMAG. Udzielamy Klientom pomocy w doborze odpowiednich podnośników oraz konsultacji technicznych. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że obecnie posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników technicznych. Nasza firma świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie urządzenia, które wynajmujemy posiadają badania techniczne wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego.Wieloletnia praktyka zapewni Państwu pełną satysfakcję i zadowolenie z naszych usług.

W 2012 roku firma Klimex zdobyła Certyfikat w II edycji Programu "Rzetelni w Biznesie" na poziomie ogólnopolskim.

Certyfikat mogą otrzymać jedynie firmy, które zostały pozytywnie zweryfikowane i ocenione w dwóch etapach Programu. Certyfikat "Rzetelni w Biznesie" jest przyznawany przedsiębiorstwom, które z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania. W 2012 roku Program został objęty patronatem Parlamentu Europejskiego.

Nasza firma bierze również udział w Narodowym Programie Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, wspieranym przez Kancelarię Prezydenta RP, służącym budowaniu innowacyjności i konkurencyjności, nawiązywaniu współpracy i wymianie doświadczeń, upowszechnianiu dobrych praktyk biznesowych i najwyższych standardów. Program wspiera działania promujące polskie firmy, pomaga usprawniać prowadzenie działalności w oparciu o zasady etyki biznesowej.

Zapraszamy Państwa do współpracy.